Makale Listesi
Popüler Makaleler Özel Ümit Hastanesi


Alerji Nedir? Alerji Çeşitleri ve Belirtileri Nelerdir?

Alerji ne anlama gelmektedir? Alerji belirtileri – çeşitleri nedir ve nelerdir? Bazı insanlar kimi maddelere karşı daha hassas ve duyarlıdırlar. Alerji, vücudumuzun dışarıdaki bazı maddelerden veya hava koşullarından etkilenmesi ya da psikolojik birtakım sorunlar karşısında tepki göstermesidir.

92428 Kez izlendi

Sağlık çalışanlarına şiddet kabul edilemez

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk Bölümü’nde görevli Doktor Bahattin Ahmet Yalçın'ın darp edilmesi nedeniyle Eskişehir Özel Ümit Hastaneleri yönetimi ve çalışanları basın açıklaması yaparak olayı kınadı.

191 Kez izlendi

HAVUZ ENFEKSİYONLARI ve KORUNMA YÖNTEMLERİ

Havaların ısınmasıyla insanların serinlemek için tercih ettikleri yerlerin başında gelen yüzme havuzları, çok kişinin ortak kullandığı alanlar olduğundan pek çok sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.

458 Kez izlendi

2017-2018 ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI

GELENEKSEL ÖZEL ÜMİT HASTANELERİ 2017 "Çocuğum, Haklarımla Varım Ben" Konulu Resim Yarışması Sona Erdi.

8179 Kez izlendi

SERTLEŞME SORUNUNA AĞRISIZ TEDAVİ

Eskişehir Özel Ümit Vişnelik Hastanesi’nde üroloji bölümünde #ESWT (Extracorporeal Shock Wave Therapy) tedavisi uygulanmaya başlandı. Penisinde #sertleşme problemi yaşayan hastalar bu tedavi yöntemiyle ağrısız, sızısız sağlığına yenide kavuşuyor.

3428 Kez izlendi

Özel Ümit yönetiminden Kesikbaş'a hayırlı olsun ziyareti

Özel Ümit Hastaneleri yönetimi Eskişehir Sanayi Odası başkanlığına seçilen Celalettin Kesikbaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Özel Ümit Hastanesi Halkla ilişkiler müdürü Gülay Özler, Başhekim Uzm. Dr. Selim Murat Ürer ile Hastane İdari Direktörü Dr.Oktay Tanrıverdi, yönetim kurulu üyesi Erol Öz ve Kasım Çetin Kesikbaş ve ekibine başarılar diledi.

347 Kez izlendi