Makale Listesi
Popüler Makaleler Özel Ümit Hastanesi


Sağlık sponsoru olduğumuz Eskişehir Basketbol Takımı oyuncul...

Önce kan verme işlemi yaptıran oyuncular, ardından dahiliye, ortopedi ve kardiyoloji muayenelerine tabi tutuldu. Bu muayenelerinin ardından Eko-Efor testinden de geçerek kapsamlı sağlık kontrollerini tamamladı.

31 Kez izlendi

Eskişehir Basket’in yeni sezonda sağlık sponsoru geçen sene ...

Özel Ümit Hastanesi’nde gerçekleşen imza törenine Eskişehir Basket Basın Sözcüsü Yavuz Tuna, Takım Menajeri Özgün Önver, basketbolculardan Jeff Ayres, Josh Duncan ve Doğan Şenli, Özel Ümit Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdurrahman Akçay ile Başhekim Selim Murat Ürer katıldı.

29 Kez izlendi

Kalp ve tansiyon hastaları yazın bunlara dikkat!

Özel Ümit Hastanesi Kardiyoloji Doktoru Uzm. Dr. Ali Rıza Altunsu, sıcak yaz günlerinde kalp ve tansiyon hastalarına öneri ve uyarılarda bulundu.

49 Kez izlendi

Op.Dr.İsmail GÜL

Üroloji Uzmanı Op. Dr. İsmail GÜL ürener sistem taş rahatsızlıkları hakkında sizleri bilgilendiriyor.

41 Kez izlendi

Gebelikte yapılan tetkikleri aksatmayın

Özel Ümit Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mesut Taşkeli, gebelikte rutin yapılan tetkikler hakkında bilgi verdi. Dr.Taşkeli, gebelik döneminde yapılan testlerin büyük önem taşıdığını belirtti.

75 Kez izlendi

Kulağınızı temizlerken sağlığınızdan olmayın

Özel Ümit Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Bekir Oksay, yanlış kulak temizliği nedeniyle yaz aylarında sıkça yaşanan dış kulak iltihabı hakkında konuştu.

103 Kez izlendi