Otelcilik Hizmeti

Otelcilik Hizmeti

Hizmetlerimiz

Hasta Karşılama Hizmetleri

Hastanemize giriş yaptığınız andan itibaren danışma ve hasta hizmetleri ekibimiz sizi karşılayacak, talebiniz halinde hastane içi işlemlerinizde size yardımcı olacaktır.

Otopark Hizmetleri

Hastanemize rahatlıkla kendi aracınızla gelebilir ve aracınızı ücretsiz olarak otoparkımıza bırakabilirsiniz.

Yiyecek İçecek Hizmetleri

Hastanemiz bünyesinde giriş katta kafeterya bulunmaktadır. Kafeteryamız siz değerli misafirlerimiz için 24 saat boyunca oda servis hizmeti sunmaktadır.

Doğum Fotoğrafçılığı

Bebeğinizle tanışma anınızı unutulmaz kılıyoruz… Doğum öncesi heyecanlarızı ve doğum anındaki mucizeyi fotoğraflıyoruz. Ayrıntılı bilgi için: 0 222 335 0 335 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Oda Süsleme

Hastanemizde doğum yapacak misafirlerimize oda süsleme hizmeti sunulmaktadır. Doğum odası süsleme hizmetimizden faydalanmak için 0 222 335 0 335 numaralı telefonlardan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kuaför

Hastanemizde yattığınız süre içerisinde sizin veya refakatçınızın kuaför ihtiyacı olduğunda,hasta hizmetleri ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

 

İnternet

Hastanemizin genelinde kesintisiz internet bağlantısı mevcuttur. Yatan hastalarımıza talepleri halinde yatış süresinde ücretsiz laptop hizmeti sunulmaktadır. Kullanım süreniz ile birlikte talebinizi servis hemşirelerimize iletmeniz halinde diz üstü bilgisayarınız kullanımınıza sunulacaktır.

Annelere Özel Yeni Doğum Eğitimi

Bilinçli anneler, mutlu bebekler Hastanemizde doğum yapan annelerimize doğum sonrası uygulamalı yenidoğan bebek bakımı eğitimi veriyoruz. Eğitim yenidoğan yoğun bakım sertifikası olan tecrübeli hemşirelerimiz tarafından verilmektedir. Talep edilmesi halinde bu eğitim evinizde de sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için; 0 222 335 0 335 / 1455 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

 

Ulaşım Hizmeti

Misafirlerimizin hastanemize kolay ulaşmalarını sağlamak için ücretsiz hasta servislerimiz şehrin hemen hemen her yerinde sizlerin hizmetindedir.

Güvenlik Hizmetleri

Hastanemizde bulunan 78 adet kamerayla binamızın tüm cepheleri, giriş çıkışlar, otopark, servisler ve diger tüm tıbbi birimler 24 saat boyunca kesintisiz izlenmektedir. Ayrıca sizlerin güvenliği için 24 saat boyunca hastanemizde görev yapan güvenlik ekibimizde bulunan kilitli emanet dolapları da sizlerin hizmetindedir.

İbadet Hizmeti

Sizin veya refakatçınızın namaz kılma talebi olduğu taktirde hasta hizmetleri size seccade temini ve mescidimize gitme konusunda yardımcı olacaktır. Ayrıca talep etmeniz halinde katlarımızda ve hasta hizmetlerinde bulunan cüzlerden de faydalanabilirsiniz.

(0222) 335 03 35 7/24 bize ulaşabilirsiniz.