Power Plate

Power Plate

Ülkemizde 15′den fazla Üniversite;Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve kemik erimesi konularında Medikal Onaylı Power Plate cihazlarını kullanmaktadırlar.

İSTEDİĞİNİZ BÖLGEDEN SIKILAŞARAK KİLO VERMENİN EN KISA YOLU

Ülkemizde 15′den fazla Üniversite;Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve kemik erimesi konularında Medikal Onaylı Power Plate cihazlarını kullanmaktadırlar.

Son yılların en gözde spor yardımcısı Power Plate, spor yapmaya vaktim yok diyenlerin imdadına koşuyor. Başlangıç seviyesiyle bile gözle görünür değişiklikler yaratan bu yeni nesil spor aleti, artabilen titreşim frekanslarıyla üzerinde yaptığınız her pozisyonda kaslarınızı normalden en az 6 kat daha çok çalıştırıyor ve size değerli zamanınızdan kazandırıyor.

Eğer sizde yağlarından arınmış, daha sağlıklı kaslara sahip bir vücut istiyorsanız en yakın power plate stüdyosunu keşfetmek için yola koyulun! Zamanla vucüda etkileri göz önünde bulundurularak geliştirmiş Power Plate’in en iyi modeli olan Power Plate Pro ve next generation modelini sadece profesyonel power plate stüdyolarında uzman eğitmenler eşliğinde kullanabilirsiniz.
Daha düşük fiyatlı güzellik merkezi vs. gibi yerlerde lütfen önce kullanıcağınız makinenin markasının Power Plate olmasına (Power Plate benzeri uzakdoğu makineler olmamasına) ve eğitmenlerinizin seans sırasında size en uygun hareketleri gösterip uygulatmasına dikkat ediniz.(Hiç bir sporda sabit durularak beklenemez, bu yanlış duruşlar size ve sağlığınıza zarar verebilir.)
Pro5ve next generation modeller sizin yapacağınız antremanlar sırasında kullanışlı çalışma paneliyle beraber oldukça kullanıcı dostu olup alabileceğiniz en yüksek verimi sunmaktadır.

POWER PLATE FAYDALARI

  • HIZLI VE KOLAY BİR ŞEKİLDE KİLO KAYBI.
  • GÜÇ KAZANIMI VE VÜCUT ŞEKİLLENDİRME.
  • HIZ VE KONDİSYON KAZANIMI.
  • DAHA UZUN VE SAĞLIKLI BİR YAŞAM.

POWER PLATE HAREKETLERİ SQUAT, LATERAL PLANK, TRİCEP, PUSH UP, CRUNCH GİBİ VÜCUTTAKİ ÇEŞİTLİ KAS GRUPLARINI HAREKETLERİ VARDIR.

Squat güçlendirme hareketidir. Hareketi yaparken bacak, kalça ve sırt bölgelerinizde gerginlik hissedilir. Dizlerden aşağı doğru basınç uygular.

Lateral Plank omuz ve kol kaslarınızı güçlendirir.

Tricep Dip arka kol kaslarınızı güçlendirir. Özellikle kadınlarda görülen kol gevşekliklerinde mucizeler sizi bekliyor.

POWER CRUNCH

Bütün spor branşlarında mide kasları çok önemlidir. Vücut estetiği büyük ölçüde mide kaslarının şekline ve yağsız oluşuna bağlıdır. Rectus Abdominis, Iliopsoas kaslarımızın yani abdominal bölgede olan ve “baklavalar ” diye tanımlanan kasalrımızın kuvvetli olması gövdenin eğilip bükülmesini sağlar,omurgayı hareket sırasında korur. Sadece vücut ağırlığı kullanılarak yapılan bu hareketleri biz Power Plate ile birleştiriyoruz. Göbek yağlarını hızlı bir şekilde eriten Power Crunch antrenmanlarında zor kolaylıkla yapacak istediğiniz vücut ölçülerine spor yaparak kavuşacaksınız.

Kullanılan Ekipman: Sadece Vücut ve Power Plate

POWER CRUNCH FAYDALARI

  • VÜCUT ESNEKLİĞİ, GÜÇ VE KİLO KAYBI.
  • BÖLGESEL ZAYIFLAMA VE VÜCUT ŞEKİLLENDİRME.
  • MERKEZ BÖLGESİ KASLARIN GÜÇLENMESİ
  • DAHA GÜÇLÜVE SAĞLIKLI BİR YAŞAM.

Push-up ön kol kaslarınızı güçlendirir. Güçlenmiş ön kol kasları daha dik durmanızı sağlayacaktır.

(0222) 335 03 35 7/24 bize ulaşabilirsiniz.